Zrezygnowałem dzisiaj z…

Zrezygnowałem dzisiaj z…

Zrezygnowałem dzisiaj z #netflix. Już nie mogę tego lewackiego ścierwa wytrzymać. Teraz promują ten nowy miniserial dokumentalny pt. „wyjaśniamy”. Niby formuła i przedstawienie historii bardzo fajne ale na siłę co odcinek wciskają te obrzydliwe white guilt. Przykład:

– odcinek „Piraci” – świat zachodni wzbogacił się u umocnił swoją pozycję na świecie ciężką pracą czarnych niewolników (szkoda, że pominęli wszystkie wynalazki jakie biali wymyślili i trudności jakie musieli przezwyciężyć)

– odcinek „Programowanie” – programistami są jedynie biali, powinniśmy dopuścić czarnych do programownia (a kto im qrwa zabrania się nauczyć programować? W czym ma nastolatek z podlasia łatwiej od czarnego w Nowym Yorku?)

– odcinek „Sport” – tylko biali uprzywilejowani miliarderzy mogą nosić na codzień sportowe ubrania bo czarny w kapturze od razu jest uznawany za przestępce… (qrwa coooooooo?)

Nie sprawdzę już kolejnych odcinków, ale pewnie też jest nieźle..

Mam nadzieję, że ta zasrana platforma upadnie i NIGDY nie zapłacę grosza na to gówno, które tak perfidnie i systematycznie pluje w twarz naszej kulturze, historii i poczuciu własnej wartości.

#polityka #konserwatywka #dokument #rasizm #blacklivesmatter #telewizja #medycyna #afera #wtf #gownoburza

Comments are closed.