Znalezisko z niezależnej.pl:…

Znalezisko z niezależnej.pl:…

Znalezisko z niezależnej.pl: Na wykładach ‚płód’ nazwała ‚dzieckiem’. Posądzili ją o radykalny katolicyzm to perfidne kłamstwo, niezależna tak dawkowała informację żeby przekazać swoim czytelnikom tylko to co jest im na rękę, a całą niewygodną prawdę pominęła. Oczywiście nie przez przypadek w całą akcję zaangażowała się katolicka organizacja Ordo Iuris.
W artykule nie ma słowa o tym że w rzeczywistości pani profesor przekonywała, że stosowanie antykoncepcji jest zachowaniem aspołecznym. Mówiła, że tabletki antykoncepcyjne mają działanie wczesnoporonne, a stosowanie wkładki domacicznej to aborcja, co oczywiście jest sprzeczne z aktualnie posiadaną wiedzą medyczną i naukową.
Jak działają tabletki antykoncepcyjne?

Praktycznie wszystkie tabletki antykoncepcyjne mają taki sam mechanizm działania. Przede wszystkim hamują one owulacje, dzięki czemu z jajników kobiety nie są uwalniane komórki jajowe, co z kolei uniemożliwia zapłodnienie. Ponadto, tabletki antykoncepcyjne powodują też zmiany śluzu szyjki macicy. Śluz ten staje się bardziej gesty, lepki i nieprzepuszczalny dla plemników, co również skutecznie chroni kobietę przez zajściem w ciąże.

Znalezisko ma w tej chwili ponad 600 wykopów i wisi na głównej, ma też 260 zakopów większość jako informacja nieprawdziwa.

@a__s @Moderacja
#neuropa #nauka #medycyna #gruparatowaniapoziomu #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #studia

Comments are closed.