Wiecie, ja tak po ludzku tego…

Wiecie, ja tak po ludzku tego…

Wiecie, ja tak po ludzku tego nie rozumiem. Mam 30 lat, a osoby które wierzą ziębie są ode mnie często starsze. Ja np. wiem że jestem z medycyny debilem i że jednak wiedza której ucza się lekarze wzięła się z setek lat badań i porażek, generalnie obecny stan wiedzy po prostu jest oparty na faktycznym stanie posiadania.

I ja w życiu bym nie uwierzył komuś takiemu jak zięba, bo zwyczajnie włącza mi się czerwona lampka żeby się upewnić co to jest za koleś. I wtedy docieram do jego zwolenników, okazują się oni anty szczepionkowcami, nie wiedzą co to jest autyzm, oraz koleś generalnie sprzedaje bardzo podejrzane substancje czy urządzenia których realna wartość rynkowa jest o wiele niższa. No i już wiem że mam do czynienia z szarlatanem.

A ci ludzie jak gdyby nigdy nic mu wierzą od ręki, nawet nie sprawdzą czy to co on mówi ma pokrycie w faktach medycznych, bo jednak bądź co bądź medycyna musi mieć w nich pokrycie żeby nie narażać ludzkiego zdrowia, w tym MOJEGO.

Koleś na czysto zarobił ponad 25mln złotych, dla mnie to jest „delikatnie” przerażające. Rozumiem że może te osoby zawiodły się na LEKARZACH, może i na lekach, ale przecież taki ktoś jak zięba powinien na nich działać jak gaz na kibola.

Ja tego przyznam szczerze nie potrafię ogarnąć rozumem.

#jerzyzieba #zdrowie #zieba #medycyna #koronawirus #2019ncov

Comments are closed.