Uwaga ćpaki, ogłaszam ambitny…

Uwaga ćpaki, ogłaszam ambitny…

Uwaga ćpaki, ogłaszam ambitny plan. Odstawcie strzykawki z marihuaną i przeczytajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest w polskim internecie [H], które jest zbiorowiskiem dobrych informacji, ale też wielu mitów powtarzanych przez naćpanych wykolejeńców (np. kwas fluorowy w coca-coli (musi koniecznie być oryginalna) unicestwia sulfogwajakol w thiocodinie i nic nie szkodzi, yay! (づ•﹏•)づ).
Tylko, że taki młody ćpak nie ogarnie się w tym, a to może skutkować przypałem, nocką na SORze, wczasami w psychiatryku czy na OJOMie, albo nawet czymś gorszym. Edukacja o substancjach psychoaktywnych w tym kraju leży, a 90% wypadków z dragami wynika zapewne z tej niewiedzy.
Tak, są takie angielskie strony, jak tripsit.me czy erowid, ale nie oszukujmy się, wiele osób nie ogarnia angielskiego na tyle, żeby się na nich wyedukować.

Ostatnio przeglądając domeny do kupienia (w innym celu) znalazłem dość tanio .university
Co Wy na to, żeby razem stworzyć polską narkopedię, a całość nazwać (jestem otwarty na wszelkie sugestie)
University of Alexander Shulgin, w polskiej wersji Uniwersytet im. Aleksandra Shulgina (ew. Uniwersytet Huntera S. Thompsona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aleksandershulgin.university
Myślę, że sam Aleks byłby za tą szczytną ideą, niestety już nie żyje:( Ale jest jeszcze Ann, jeśli byliby chętni na to, to oczywiście napisałbym do niej czy w ogóle się zgadza. Za PiHKal i wkład w naukę należy mu się o wiele więcej, ale fejkowy uniwersytet to jedyne na co mogę sobie pozwolić w tym momencie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wyobraźcie to sobie – cała wiedza świata w jednym miejscu po polsku, tłumaczenia badań naukowych z NCBI i PubMed, a jak się rozkręci to wprowadzimy kursy, certyfikaty, zaczniemy współpracę z Wydziałem Chemii UAM czy innego UG. Może założymy własne placówki. Potrzeba tylko na początek szablonu na WordPress i kilku wed devów, #seo mam ogarnięte,
przyda się ktoś będzie pisał, content to podstawa, resztą zajmę się ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#narkotykizawszespoko #medycyna #edukacja

Comments are closed.