Nie tagowałem jeszcze…

Nie tagowałem jeszcze…

Nie tagowałem jeszcze #bekazkatoli – https://www.wykop.pl/link/5404147 – przykład tej osoby idealnie pokazuje jak niebezpieczny jest fanatyzm religijny. Znalezisko zawiera manipulacje o „ataku lgbt” na tę osobę.

Po ponad 33 latach życia w hańbie i grzechach śmiertelnych: ateizmu z rozmyślnym odrzucaniem Boga, w antyklerykalizmie z atakowaniem Kościoła Katolickiego, uprawianiu homoseksualizmu (…)

W powiązanych są również niebezpieczne dla zdrowia psychicznego treści promujące kłamstwa, że „terapia” z orientacji homoseksualnej jest możliwa. #psychologia #seksuologia #psychiatria #medycyna

APA:
„Pomimo powszechnej zgody w środowisku naukowym, że zarówno homoseksualizm jak i heteroseksualizm są normalnymi ekspresjami seksualności, niektóre organizacje polityczne i religijne próbują zmieniać orientację seksualną poprzez terapię, agresywnie propagując tę postawę społeczeństwu. Takie działania są znacznie szkodliwe, ponieważ prezentują fałszywe przekonanie, że homoseksualizm jest chorobą psychiczną, uznając często, że brak możliwości zmiany orientacji seksualnej jest moralną porażką.”
http://www.apa.org/pi/lgbt/resources/just-the-facts.pdf

Polskie Towarzystwo Seksuologiczne:
„Propagowanie terapii polegających na korekcie, konwersji czy reparacji orientacji homo- czy biseksualnej w kierunku wyłącznie heteroseksualnej jest niezgodne ze współczesną wiedzą na temat seksualności człowieka i może zaowocować poważnymi niekorzystnymi skutkami psychologicznymi dla osób poddawanych tego typu oddziaływaniom.”
http://pts-seksuologia.pl/sites/strona/59/stanowiskopts-na-temat-zdrowia-osob-o-orientacji-homoseksualnej
#lgbt #neuropa #homofobia #fanatyzmreligijny

Comments are closed.