Mirki mam pytanię, otaguję to…

Mirki mam pytanię, otaguję to…

Mirki mam pytanię, otaguję to jebitnie by jak najwięcej osób zobaczyło bowiem nie wiem jakie to ma podłoże i temat jest wielowątkowy

1) Skąd ludzie (czasem nazywani DYNAMICZNIAKAMI) mają tyle energii, wigoru, witalnosci plus skad znajduja czas na aktywnosci? Próbowalem szukać na własną rękę ale słyszę tylko ogólniki typu odżywiaj się dobrze, uprawiaj sport itd. Prawda jest taka, że uprawiam sport, odżywiam się w moim mniemaniu ok, jestem aktywny fizycznie. Robię wszystko, co powinienem, aby mieć tej energi w ciul, a jednak tak nie jest. Praktycznie wygląda to tak, że wstaję, prysznic, ubieram się, jadę do pracy, potem 8h pracy, wracam – szybkie zakupy, siłka, prysznic, gotowanie obiadu na następny dzień i o. Nie mam na nic więcej siły/czasu. Jakieś protipy? Ostatnio jem mniej kcal bo redukuje, przez to trochę słabiej sypiam, ale gdy jadłem a nadwyżką kaloryczną i sypiałem supcio to miałem podobnie. Co jeść, czego nie jeść? Może jakieś suplementy? Inne protipy?

2) Znam kilka osób, a słyszałem o jeszcze większej ilości takich, którzy potrafią i ćwiczyć i chodzić na język i wolontariat odwalać hobbystycznie ogródki obrabiać no cuda na kiju, przysłowiowo kilka srok na ogon symultanicznie, niektorzy dwa kierunki studiów równolegle plus też inne zajęcia, studenckie samorządy itp i ciągle są pełni energii. Jak oni to kurwa robią i skąd mają na to czas? Czy oni mają dłuższą dobę?

#medycyna #psychologia #dieta #wygryw #przegryw #pytanie #mirkokoksy #niebieskiepaski #rozowepaski #sport

Comments are closed.